کد خبر:2059
پ

جشنواره ضد ایرانی کن و دستاورد شیاطین هنرمند ایرانی

جشنواره ضد ایرانی کن و دستاورد شیاطین هنرمند ایرانی   جایزه بهترین بازیگر زن به زهره امیرابراهیمی رسید. زنی که فیلم رابطه نامشروعش با یکی از عوامل در دهه هشتاد دلیلی بر خروج از کشور بود؟ نمایش بی حجابی از سوی همسر پیمان معادی!’ نمایش چندین فقره بوسه چسبناک از نوید’ محمدزاده و همسر جذبی‌اش […]

جشنواره ضد ایرانی کن و دستاورد شیاطین هنرمند ایرانی

 

جایزه بهترین بازیگر زن به زهره امیرابراهیمی رسید. زنی که فیلم رابطه نامشروعش با یکی از عوامل در دهه هشتاد دلیلی بر خروج از کشور بود؟

نمایش بی حجابی از سوی همسر پیمان معادی!’ نمایش چندین فقره بوسه چسبناک از نوید’ محمدزاده و همسر جذبی‌اش یعنی فرشته حسینی؟ مصاحبه های سیاسی ترانه علیدوستی با بی بی سی و پیمان معادی و سیاهنمایی و تحريف عليه کشورمان!

اعلام موضع اپوزوسیونی سعید روستایی که عنوان کرد که حاضر نیست تا فیلمش را اصلاح کند و بنا دارد تا اثرش در ایران توقیف بشود؟ رو شدن دست پیرمردی که بعد از ۲۵ سال اتفاق افتاد(سعید پورصمیمی) و در این جشنواره حضور داشت!

 

فیلم عنکبوت مقدس موضوعش چیه؟

این فیلم  درباره سعید‌ حنایی، قاتل زنجیره‌ای که فاحشه‌ها رو به قتل میر‌سونده در مشهد هست در این فیلم ایشان را  یک شخصیت حزب‌الهی‌ نشونش میدن، مشهدی، اهل حرم و زیارت…

داستان کلاً توی «مشهدمقدس» است! اسم فیلم به نظرتون چیه؟! «عنکبوت‌مقدس»

رسماً به سبک هالییود دارن ضدمکتب اهل‌بیت فیلم میسازن و مشهد‌مقدس و حرم‌مقدس رو تشبیه میکنن به یه تار عنکبوتی…

این وقیحان بی‌دین بی‌قید و بندی که هر روز خبر تجاوز و فحشاشون داره میاد بیرون، جاهای دیگه رو دارن تخریب میکنن!!

جالبه این فیلم، همین دیروز پریروز مورد تقدیر و تمجید غربی‌ها قرار گرفت و جایزه برد!!

فیلم عنکبوت مقدس و جشنواره کن

توهین بی شرمانه فیلم عنکبوت مقدس به ساحت مقدس امام رضا(ع)

در تیزر فیلم عنکبوت مقدس که در جشنواره کن جایزه دریافت کرده، نمایی از شهر مشهد به مرکزیت حرم امام رضا علیه السلام، نشان داده می شود!

بار دیگر ثابت شد در جشنواره کن، الکی به کسی جایزه نمی‌دهند!

 

توهین بیشرمانه هوتن شکیبا به ساحت مقدس امام رضا(ع)

درحالی که در فضای مجازی از ضدایرانی و ضدتشیع بودن فیلم عنکبوت مقدس بحث می‌شود هوتن شکیبا زیر پوستر فیلم عنکبوت مقدس جمله یا عنکبوت نوشته است!

توهین هوتن شکیبا به امام رضا

جسارت و توهین از این واضح‌تر!

سلبریتی‌ها در کشوری که صاحب آن علی‌ بن موسی‌الرضا(ع) است رشد و درآمد کسب کرده‌اند اینگونه توهین می‌کنند!

وزارت فرهنگ و ارشاد هم در سکوت این دست از اقدامات توهین‌آمیز و گستاخانه به سر میبرد!

شادی اصلاح طلبان برای تخریب امام رضا (ع)

شاید اگر بفهمید اصلاح طلبان چه کسی را ایستاده تشویق می‌کنند به عمق فاجعه پی ببرید؛ فیلم عنکبوت مقدس که زهرا ابراهیمی برایش جایزه‌ گرفت تخریب چهره‌ی شیعیان و تخریب امام رضا(ع) است. پوستر فیلم که عکسی هوایی از شهر مشهد است شهر رو مانند شبکه عنکبوتی نشون داده و در مرکز عکس هم حرم امام رضا(ع)ست و زیرش هم نوشته شده عنکبوت مقدس … فیلم درباره قتل‌های زنجیره‌ای سعید حنایی در مشهد در دهه ۸۰ است و فیلم قاتل را مدام در حرم امام رضا نشان میدهد!

امروز “عنکبوت مقدس” در کن جایزه میگیرد نه برای این که فیلم خوبی است بلکه برای اینکه صراحتا بخشی از پازل ایران ستیزی و اسلام هراسی است. توی کشور خودمون هم معلوم نیست اصلاح طلب ها چرا این قدر دارن برای این جایزه خوشحالی ‌می‌کنند….

 

مذهب اصلاح طلب جماعت چیست؟ وهابی هستند یا یهودی یا بهائی؟

اصلاح طلبان علیه سرود سلام فرمانده ( امام زمان) تخریبگری میکنند.برای جایزه گرفتن فیلم عنکبوت مقدس (توهین کننده به امام رضا) کف و سوت میزنند،از جنگ با داعش عصبانی میشوند.دلشان برای ارتباط با وهابیون سعودی پر میکشد.اینها بیش از ۳۰ سال سکان مدیریت این کشور شیعه را در دست داشته اند.

ترانه علیدوستی جنگجو !!

ترانه علیدوستی در تریبون جشنواره کن : از صبح که بیدار می شویم در حال جنگیم!!  ادامه در فیلم زیر:

 راست می گوید ترانه!!
طفلی هر روز که از خواب بلند می شود با خودش در جنگ است که کدام نوع لباس برندش را بپوشد و کدام یک از کفش های چند میلیونی اش را به پا کند!

جنگ بعدی اش این است که امروز را با کدام یک از دوستانش به گشت و گذار در فروشگاه ها و رستوران های لاکچری بگذراند!

شب که فرا می رسد تازه جنگ مجازی شروع می شود که باید در آن به جنگ همه ارزش ها و مقدسات و افتخارات ملی و مذهبی کشورش برود!

 سخت ترین جنگ اما جنگ با اداره مالیات است که می خواهد از دسترنج ترانه و همکاران مالیات بگیرد.
نه نه ببخشید!! این مورد آخری را قلم بگیرید! چرا که همان جمهوری اسلامی که صبح تا شب فحشش می دهند ، به لطف خود شیرینی برخی مسئولانش ، ترانه و دوستان را از پرداخت مالیات معاف کرده است!!! …

خانم ترانه علیدوستی: اگر همه چیز در ایران ممنوع است این بوی تعفن سینما از کجاست؟!

خانم ترانه علیدوستی اگرکسی به روابط کاری و شخصی شماها کار داشت و مجبور به رعایت حدود بودید، اونهمه کثافت تو سینما نبود که تهش منجر بشه جنبش« می تو» راه بندازید!
برای آهنگی که تو ماشین گوش میدین هم میجنگید؟!
چقد میدن که شرافت رو کلا گذاشتید کنار و انقد راحت دروغ میگید؟!

می ارزه؟!

وقاحت اگه قرار بود چهره داشته باشه قطعا همچین شکلی داشت

چقدر باید ذلیل باشی که تو این کشور رشد کنی و از بیت‌المالش ارتزاق کنی، ولی برای اینکه ۴تا جشنواره خارجی راهت بدن، بشینی جلو دوربین bbc که همه تلاشش برای تحریم هرچه بیشتر مردمت بوده و یه مشت دروغ بهم ببافی

 

باش تا صبح دولتش بدمد

مهره های پیاده ناتوی فرهنگی! از سر و کول هم بالا رفتید، فستیوال خارجی دعوت شدید، “عنکبوت مقدس” ساختید و دهن کجی کردید و جایزه گرفتید، با هم لولیدید و به وقتش خیمه شب بازی ME TOO راه انداختید و سر بازگویی کثافت کاری های خود در خلوت های بی حد و مرز را باز کردید، خود را به هر نجاستی آلودید، تا نگاه ها را از جایی بردارید و به نقطه دیگری منحرف کنید.

خسته نباشید! شما تقلای خود را کردید و به هر در و دیواری که می شد، زدید! اما سلام فرمانده نه فقط دهان به دهان و شهر به شهر در میان مردم وطن چرخید و زعاشقانه مزمه شد، بلکه در دنیا، از کشمیر و بنگلادش و افغانستان و پاکستان و تاجیکستان گرفته، تا جمهوری آذربایجان و عراق و نیجریه و گینه، همخوانی می شود و پشت صهیونیسم مسیحی و بهائیت و هابیت را می لرزاند.

نه، ما هرگز مثل هم نیستیم. ملت ما از تن فروشی مشمئز می شود و وطن فروشی را بد تر از تن فروشی می داند؛ چه رسد به این که برخی، این دو فرومایگی را یکجا مرتکب شده باشند. خود را حراج کنید و روزگار بگذرانید؛ اما بدانید فروشندگان این چنینی، موج مرده ای بیش نیستند. نه نامی به نیکی در تاریخ برده و نه موجی ماندگار برساخته اند.

ما اما نسل به نسل و قرن به قرن، نام مولای موعود مان (عج) را در برابر تندباد تبلیغات شیاطین، بلند آوازه داشته و اکنون به برکت خون مجاهدان شهید، به زمزمه ای عالمگیر تبدیل کرده ایم. “باش تا صبح دولتش بدمد؛ کاین هنوز از نتایج سحر است”.

4/5 (1 دیدگاه)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید