کد خبر:1746
پ

چـرا اینستاگرام و واتساپِ صهیونیستی به ما اجازه می‌دهند که حـرف حـق بزنیـم؟

چـرا اینستاگرام و واتساپِ صهیونیستی به ما اجازه می‌دهند که حـرف حـق بزنیـم؟ مدعای ما این است که اگر شما در فضای اینستاگرام و واتس‌اپ بگویید که «قرآن کتاب آسمانی است» یا از ولایت امیرالمؤمنین دفاع کنید یا مجلس روضه برپا کنید یا به فقرا کمک کنید یا….، اسباب خوشحالی مدیران صهیونیستی این شبکه‌ها را […]

چـرا اینستاگرام و واتساپِ صهیونیستی به ما اجازه می‌دهند که حـرف حـق بزنیـم؟

مدعای ما این است که اگر شما در فضای اینستاگرام و واتس‌اپ بگویید که «قرآن کتاب آسمانی است» یا از ولایت امیرالمؤمنین دفاع کنید یا مجلس روضه برپا کنید یا به فقرا کمک کنید یا….، اسباب خوشحالی مدیران صهیونیستی این شبکه‌ها را فراهم کرده‌اید! بـاور نمی‌کنیـد؟!!پس نوشته‌ زیر را با دقت بخوانید.

 

واتساپ و اینستاگرام

 

جریان باطلِ جهان‌خوار(گلوبال) برای ایجاد سیطره‌ی همه‌جانبه و درازمدت خود بر ملت‌های عالَم و کنترل آنان و هدایت‌شان به جهت شیطانی و کثیف مورد نظر خود، به ناچار نیازمند «نفـاق» است و این نفاق‌ورزی را با «تکثـرگرایی» و «دفاع سطحی و صوری از آزادی بیان و رفتار» به شدت دنبال می‌کند.


لذا گلوبالیست‌ها مایل هستند که همه‌ی ادیان و مسلک‌ها و مکاتب، عقاید و نظرات‌شان را ابراز کنند، اما با این حال گلوبالیست‌ها از آنچه بسیاری از ما تصور می‌کنیم زرنگ‌تر هستند…

 

آنان در طرح کلان خود برای مدیریت دنیا تلاش می‌کنند که  اجازه ندهند هیچ‌یک از این ادیان و مسلک‌ها و مکاتب و عقاید غلبـه و قـوت پیدا کند و حاکمیت یابد و جـریان راه‌ اندازد.

اینستاگرام، واتس‌اپ و… گرچه به شما اجازه می‌دهند که حرف حق بزنید، امّا اجازه نمی‌دهند که «حرف حق» را حـاکـم کنید و مناسبات انسانی را بر اساس «حق» تنظیم کنید و «جریان حق» راه‌اندازید.

 

گلوبالیست‌ها علاقمندند که من و شما «باشیـم»، اما «بی‌زور باشیم»! گلوبالیست‌ها، وجود یک عقیده‌ی شکسته و بی‌قوّت را به نبـودِ آن ترجیح می‌دهند و دقیقاً به همین خاطر است که گلوبالیست‌ها برخلاف تصور بسیاری از ما، علاوه بر هواداری از لامذهبی، همجنسگرایی، قمـاربازی و انواع مفاسد دیگر، هوادار ترویج اسلام، ترویج مسیحیت و… نیز هستند؛ این نکته‌ای بسیار بسیار کلیدی است.

 

گلوبالیست‌ها طرفدار ترویج اسلام و حتی ترویج تشیـّع هستند، اما «اسلام و تشیـع گلوبالی»! یعنی اسلام و تشیعی که نه تنها برای حاکمیت کلان آنها بر کل عالَم مزاحمت و تهدیدی ایجاد نکند، بلکه جورچین آنها را در استحکام و توسیع حاکمیت شیطانی‌شان بر ملّت‌ها کامل نماید. بنی‌عباس را در تاریخ ببینید! مأمون عباسی را ببینید! روش کلان آنها برای مبارزه با اسلام راستین و اهل‌بیت چه بود؟ چرا مأمون در ابتدای کار به جای حذف فیزیکی امام هشتم علیه‌السلام، ایشان را به ایران فراخواند و با اِعمال فشار فراوان به ولایتعهدی خود منصوب کرد؟!
دست‌کم به دو دلیل: «کنترل آن حضرت» و «کسب مشروعیت و مقبولیت برای حکومت خود در میان شیعیان».

 

هدف گلوبالیست‌ها از اعطای «آزادی سطحی و خُرد»، رشد و تعالی ملت‌ها نیست، بلکه «در بند کشیدن» آنهاست! این حقیقت و شیوه‌های اِعمال آن را هرچه زودتر باید بفهمیم و بفهمانیم.

 

غـرض اینکـه؛ آبی که به ما تعارف می‌شود، همواره برای سیراب کردن ما نیست؛ گاهی بهانه‌ای است که قربانی‌مان کنند!

 

 

تعیین تکلیف از هزاران کیلومتر آن طرف‌تر

 

امام خامنه‌ای: «ابزار بایستی پیشرفته باشد؛ بایستی ناوابسته باشد؛ ابزار مال خود شما باید باشد؛ خود شما بایستی ابزار را به وجود آورده باشید، تولید کرده باشید، ابداع کرده باشید؛ به معنای حقیقی کلمه مالک ابزار باید باشید … مسئله‌ی فضای مجازی، امروز جزو ابزارها است؛ مسئله‌ی بازی جنگ، امروز جزو ابزارها است».

 اگر می‌خواهیم در دنیا اثرگذار باشیم، قطعاً باید رسانه خود را داشته باشیم؛ در غیر این‌صورت دیدیم که در ماجرای حذف گسترده هشتگ و محتوای مربوط به حاج_قاسم و موارد مشابه آن، حتی در داخل کشور هم صدای‌مان به خودمان نمی‌رسد! زیرا از هزاران کیلومتر آن طرف‌تر برای ما تعیین تکلیف می‌کنند

 البته این سخن به معنای کشیدن حصار به دور خود نیست؛ زیرا منافاتی ندارد که یک پلتفرم ایرانی با کیفیت، هم در داخل کشور و هم در سطح بین‌الملل مورد استفاده قرار گیرد. همان‌گونه که «تیک‌تاک» چینی تا قلب آمریکا نفوذ کرد.

 از همین رو، باید از ظرفیت کشورهای فارسی زبان، جبهه مقاومت و منطقه غرب آسیا، مسلمانان دنیا و حتی کشورهای غیراسلامی در مقابله با دیکتاتوری رسانه‌های آمریکایی استفاده کرد و با برنامه‌ریزی و هم‌افزایی با سایر کشورها، پلتفرم‌های پاک را در سراسر جهان گسترش داد.

 

تصمیم‌سازی دشمن در مجلس شورای اسلامی، با استفاده از فضای مجازی وِل!!

 

در این فایل ویدئویی، گوشه‌ای از تصمیم‌سازی دشمن در فضای مجازی کشور را خواهید دید.

 

 

دیدید دشمن از طریق هوش مصنوعی چگونه روی ذهن نمایندگان مجلس ما کار کرده است

 این یک هشدار بود!!!

 

راهکار چیست؟

بهترین کار فرهنگی و جهادی مجبور کردن مجلس و قوه قضائیه و قوه مجریه برای راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و آزاد کردن ذهن مردم از دست صهیونیست ها می باشد ، چون تا هنگامی که ذهن مردم در دست شیطان است همه رشته ها پنبه می شود .

4/5 (1 دیدگاه)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید