کد خبر:1410
پ

آیا فردی که ضریح را لیس می زد، وابسته به فرقه شیرازی است؟

جریان لیس زدن ضریح امام رضا چیست ؟ فیلم دیده نشده از ماهیت افرادی که ضریح را لیس می زنند! توهین به شعور شیعیان از کجا آب خورد؟ فردی که با لیس زدن یک ضریح و پخش فیلم آن ادعای درمان کرونا را کرده بود از پیروان تشیع انگلیسی و فرقه شیرازی است. این حرکت […]

جریان لیس زدن ضریح امام رضا چیست ؟

فیلم دیده نشده از ماهیت افرادی که ضریح را لیس می زنند!

توهین به شعور شیعیان از کجا آب خورد؟

فردی که با لیس زدن یک ضریح و پخش فیلم آن ادعای درمان کرونا را کرده بود از پیروان تشیع انگلیسی و فرقه شیرازی است.

این حرکت موجب تمسخر مکتب به حق شیعه شده در حالیکه در مکتب شیعه جعفری #علم بسیار جایگاه دارد. فرقه شیرازی که در سالیان اخیر با انواع کارها از جمله تبلیغ قمه زنی و این بار با توصیه ضریح لیسی درصدد توهین به اصل مکتب تشیع و تحقیر و #تخریب وجهه آن می باشد.

فردی که عمل سخیف لیسیدن را در بهبوهه بیماری ویروس کرونا و پس از اعلام صحیح و بجای تعطیلی مراکز زیارتی مرتکب میشود، از نزدیکان و پیروان یک فرقه انحرافی‌ست که تحت حمایت انگلیس اقدام به راه‌اندازی شبکه ماهواره ای در لندن کرده و به فرقه «تشیع انگلیسی» شناخته میشود.

خبر لیسیدن ضریح رو که شنیدم، ندید گفتم کارِ مُریدان سیدصادق شیرازی هست.
امروز هم که فیلم دیدار “ضَریح‌لیسِ معروف” با مُرادِ فرقه شیرازی _سیدصادق_ منتشر شده!
انصافا چه کسانی بهتر از این تیم می‌توانستند چهره‌‌ی شیعه را خراب کنند؟

خدا قوت به انگلیس بابتِ شناسایی و به‌کارگیری چنین اعجوبه‌هایی!

فردی که ضریح امام رضا را لیس می زند کیست؟

لیس زدن ضریح از کجا سرچشمه میگیرد؟

 

ریشه تفکر ضریح لیسی پیدا شد.

اللهیاری وابسته به جریان فرقه شیرازی مردم را دعوت به لیس زدن ضریح اهل بیت می‌کند!

پیدا کنید پرتقال فروش را

جریان شیرازی‌ها صاحب ۱۵ شبکه تلویزیونی ماهواره‌ای هستند.
این ۱۵ شبکه به صورت ۲۴ ساعته عمدتا در حال پخش مراسم عزاداری و سینه زنی از ماهواره ها هستند
شبکه‌های جریان شیرازی‌ها به شدت علیه اهل سنت و معتقدات آن ها، برنامه پخش کرده و به خلفاء و عایشه توهین می‌کنند.
تمامی این شبکه ها از ماهواره‌های عربی همچون «عرب ست»(متعلق به اتحادیه عرب) و «نایل ست»(متعلق به مصر) پخش می‌شوند
 پخش شبکه‌هایی همچون المنار، العالم و سحر(عربی) بارها از طرف مسئولین این دو ماهواره قطع شده است.

«شیخ یاسر الحبیب» یک از مجریان اصلی این فرقه ساکن انگلیس در شبکه ماهواره ای «فدک» اعلام کرد که ملکه الیزابت از نوادگان پیامبر اسلام(ص) است و از سلسله جلیله سادات به شمار می رود!

حال شما پیدا کنید پرتقال فروش (فرقه مزدور شیعه انگلیسی) را.

فرقه شیرازی چه نوع فرقه ای است؟

جریان شیرازیه شیعه افراطی و امنیت ملی و وحدت اسلامی

فرقه شیرازیه = وهابیت شیعه
 فرقه شیرازیه یک فرقه انحرافی و بسیار افراطی در شیعه می باشد همانند فرقه وهابیت که یک فرقه انحرافی و افراطی در اهل سنت می باشد که هر دو نطفه آنها توسط سازمان جاسوسی انگلیس تشکیل شد و امروز رشد کردند.
شیرازیه و وهابیت مکمل یکدیگر
 آخوندهای منحرف شیرازی و مرجع خود خوانده خود ودستگاه رسانه ای آنها و شبکه های ماهواره ای آنها از لندن هدایت و پشتیبانی می شوند. شبکه های ماهواره ای آنها با نام هایی که در شیعه مقدس می باشند انتخاب کردند تا از احساسات شیعیان سوء استفاده کنند، شبکه های ماهواره ای به عنوان نمونه به نام های ، شبکه امام حسین ع، شبکه فدک، شبکه الحجه، شبکه الزهراء نمونه ای از شبکه های افراطی جریان شیرازی می باشد.
آنها دارای بدترین و خطرناک ترین تفکرات #افراطی و تکفیری می باشند.
اگر بخواهیم فرقه شیرازیه را برای مخاطبان عزیز معرفی کنیم نیاز به نوشتن یک کتاب می باشد اما به صورت خلاصه و با اعمال آنها جریان شیرازیه را به مخاطب محترم تعریف می کنیم:
جریان شیرازیه با تفکرات انحرافی و #خرافاتی در ماه محرم بر روی زغال آتش پابرهنه راه می روند و با این کار به خیال خود گناهانشان بخشوده می شود و همچنین اجر وثواب دارد!!
در عاشورا و دیگر شب های شهادت ائمه اطهار قمه هایی که مخصوص این کار و ساخته شده آمریکا روی آن حک شده است را بر سر خود می کوبند و به عقیده خود به مراتب قبولی و نزدیکی به ائمه داشته باشند و در عزای آنها شریک باشند. همین #قمه_زدن این خرافه پرستها با نام تشیع و اسلام باعث شده که غیرمسلمانان دین اسلام را دین خرافات و خشن و خونین بدانند.
 اخیرا همین جریان در کشور عراق در محرم به جای قمه زدن با اسلحه به پا یا دستان خود (گلوله) شلیک می کنند وبا خون ریزی ادعا می کنند که گناهان بخشیده و به امام حسین ع نزدیک شدند.
جریان شیرازیه و مرجع خودخوانده و وراثتی خود دیگر مذاهب اسلامی را (کافر) می دانند و حتی شیعیانی که در خط و فکر آنها نباشد سست عقیده و کافر می دانند. آنها در شبکه های خود به رموز و بزرگان دیگر مذاهب اسلامی #فحاشی و #هتک_حرمت می کنند و حتی به مراجع بزرگ تقلید و علمای شیعه که به رفتار آنها اعتراض می کنند و مخالف آنها هستند را کافر می دانند.
 نکته: وقتی که وزارت اطلاعات سرکرده تروریستی وهابی عبدالمالک ریگی را دستگیر کردند مسئول پرونده از او سوال کرد که شما به نیروهای خودتان چی چیزی را می گویی که آنها با عصبانیت و راحتی سر را از تن شیعیان و ایرانیان جدا می کنند؟! عبدالمالک ریگی گفت : کار خاصی نمی کنم بلکه ویدیوهایی را به آنها نشان می دهم که طیف شیرازی مراسم توهین و فحاشی به بزرگان ما برگزار می کند و اهل سنت را کافر می دانند و سخنرانی های علمای شیرازیه که علیه مقدسات ما توهین می کنند را نشان می دهم و طبیعی است هیچ کس راضی نمی شود کسی به مقدسات خود توهین کند!!!؟؟
به صورت قاطع می توان گفت که فرقه انحرافی شیرازیه و شیعه انگلیسی در تشکیل داعش و گروهک های تروریستی به صورت غیرمستقیم شریک می باشد.
 با خواندن مطالب فوق متوجه می شویم که تفکرات و روش فرقه شیرازیه با وهابیت مشابه و یکی می باشد.این گفته میان شیرازیه و وهابیت یکی است : هرکس در خط و تفکرات ما نمی باشد منافق و کافر است و خونش حلال است.
 آنچه در مورد تعریف این جریان گفتیم خلاصه و چکیده می باشد.
 فرقه شیرازیه و خطر آن علیه امنیت ملی و وحدت اسلامی
 با خواندن مطالب فوق متوجه می شویم که در ایران اسلامی که قرن ها ادیان مختلف و مذاهب مختلف با آرامش و محبت و مسالمت آمیز کنار یکدیگر در سرزمین ایران بزرگ زندگی می کنند، چنین #جریان_افراطی چه کار می کند؟!؟! در قرن گذشته وزارت استعمار و سازمان جاسوسی انگلیس برنامه ای را طراحی و اجرا کرد تا نتیجه آن را چندین سال بعد یعنی امروز ما بگیرد. دو جریان که وظیفه دارند جهان اسلام را از درون نابود کنند و همچنین منطقه نفت خیز و پر از منابع و انرژی خاورمیانه و غرب آسیا را در جنگ و فتنه مشغول کند، جریان افراطی تکفیری در شیعه و جریان افراطی تکفیری در اهل سنت راه اندازی کردند که در شیعه جریان شیرازیه و در اهل سنت جریان وهابیت که شباهت های صد در صدی در اعمال آنها و پیش برد اهداف استعمارگران نقش داشته و دارند.!

5/5 (1 دیدگاه)
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • mohsen 10 سپتامبر 2021 / 7:13 ق.ظ
    0 0

    خدایا ظهور اما م زمان را برسان….

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید