کد خبر:1583
پ

پشت پرده ی فیلم بانوی بهشت به نویسندگی «یاسر حبیب»

فیلم بانوی بهشت ساخته کیست؟ بالاخره روحانی ‌نمای انگلیسی یاسرالحبیب علی رغم مخالفت اکثر مراجع تقلید فیلم مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها را با کمک عوامل هالیودی ساخت.⁩ داستان فیلم بانوی بهشت چیست؟ داستان فیلم بانوی بهشت درباره زندگی حضرت فاطمه (س) است که به وسیله یک روایت تحریف شده انگلیسی از زمانی که […]

فیلم بانوی بهشت ساخته کیست؟

بالاخره روحانی ‌نمای انگلیسی یاسرالحبیب علی رغم مخالفت اکثر مراجع تقلید فیلم مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها را با کمک عوامل هالیودی ساخت.⁩

 

یاسرالحبیب - جریان شیرازی

 

داستان فیلم بانوی بهشت چیست؟

 

داستان فیلم بانوی بهشت درباره زندگی حضرت فاطمه (س) است که به وسیله یک روایت تحریف شده انگلیسی از زمانی که ایشان به دنیا می‌آیند تا زمانی که مادر خود را از دست می‌دهند و همچنین ماجرای ازدواج با امام علی (ع) و مورد تهاجم قرار گرفتن توسط دشمنان حضرت علی است. این فیلم با نقاب معرفی حضرت فاطمه به عنوان اولین زنی که قربانی تروریسم شده است، می‌‌خواهد برخی حقایق دینی بین مسلمانان را تحریف کند. این موضوع نیز با واکنش نهادهای اسلامی روبه‌رو شده است.

گفتنی است آلبین کورتیس بازیگر نقش حضرت فاطمه در فیلم بانوی بهشت است. این در صورتی است که در مقدسات مسلمانان به تصویر کشیدن برخی ائمه و انبیا مجاز نیست. به همین منظور نیز اکران این فیلم با واکنش‌های منفی برخی کشورهای اسلامی از جمله جمهوری اسلامی ایران روبه‌رو شده است.

 

فیلم بانوی بهشت یاسر حبیب

 

 

ممنوع شدن فیلم بانوی بهشت ۲۰۲۰

 

این فیلم به دلیل داشتن محتواهایی با موضوعات نفرت پراکنی، تفرقه افکنی، تهییج تعصبات نژادی که با توهین به مذاهب اسلامی، وحدت جهان اسلام را مورد حمله قرار می‌دهد. این موضوع نیز کاملا دستورالعمل‌های محتوایی ساترا را نقض می‌کند. به همین منظور انتشار آن در همه رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ممنوع شده است.

 

ساخت این فیلم بیش از ۱۵ میلیون دلار هزینه داشته است. از آنجا که تشیع انگلیسی به شدت دنبال مطرح کردن این فیلم و در نتیجه شعله‌ور کردن اختلافات و تفرقه بین شیعه و سنی است، به نظر می‌رسد بهترین راهبرد درمقابل اقدامات این روحانی‌نمای انگلیسی، بایکوت کردن آن است چرا که هرگونه واکنشی به مطرح شدن این فیلم کمک می‌کند.

 

 

پشت پرده‌ی ساخت فیلم «بانوی‌بهشت» از زبان یکی از نزدیکان و همکاران یاسرالحبیب، شیخِ لندن نشین وابسته به جریان شیرازی

 

شیخ أمیر قریشی: هدف یاسر الحبیب از ساخت این فیلم، فُلوس (پول) است!‼️

 

 

 

 

منابع: سایت اسلام شیعه ، حجت الاسلام منفرد و سایت مدیاتی

5/5 (1 دیدگاه)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید